Kostka brukowa

TTBRUK BetoniarnieKostka brukowa

Kostka brukowa

Kostka brukowa na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat szybko zyskała ogromną popularność jako materiał do budowy nawierzchni użytkowych oraz dekoracyjnych. Za jej zastosowaniem przemawiają nie tylko względy ekonomiczne czy powszechna dostępność i uniwersalność zastosowań, ale również walory estetyczne i duża trwałość.

Behatone

Kostka brukowa Behatone

Kostka brukowa Behatone
Kostka brukowa BEHATONE znalazła zastosowanie przy budowie placów parkingowych oraz rozległych powierzchni przemysłowych gdzie narażona narażona jest na duze obciążenia. Kształt kostki BEHATON pozwala na jej wzajemne zazębianie się co daje mozliwoś budowanie nawierzchni stabilnych oraz o dużych powierzchniach.

 

Kostka brukowa
Hollande

Kostka brukowa Hollande

Kostka brukowa HOLLANDE ma uniwersalne zastosowanie. Nadaje się do układania chodników miejskich, dróg rowerowych oraz w ogrodach i prywatnych posesjach do układania alejek czy podjazdów do garaży. Prostokatny kształt pozwala na układanie jej w prosty sposób, co w rezultacie daje efektowny wygląd.

Kostka brukowa
Nostalite

Kostka brukowa Nostalite

Kostka brukowa NOSTALITE jest chetnie stosowana do tworzenia ciekawych kompozycji ogrodowych. Kostka ta składa się z pięciu elementów o różnych wymiarach i kształtach. Wzajemne dopasowanie elementów pozwala na komponowanie okręgów, łuków czy krętych ścieżek.

Kostka brukowa
Uni Decore

Kostka brukowa Uni Decore

Kostka brukowa UNI DECORE przeznaczona jest do układania nawierzchni chodników, alejek, parkingów, placów gier i zabaw itp. Jest również stosowana do układania rozległych powierzchni przemysłowych. Nawierzchnia dzięki kształtowi tej kostki sprawia wrażenie ułożonej z dwóch oddzielnych kostek.

Kostka brukowa

Kontakt

Skontaktuj sięz nami

Kontakt

Znajdź nasna mapie

Zobacz
Firma
TTbruk NIP: 8140002552
Kontakt
Tel: +48 17 77 28 760Email: ttbruk@poczta.fm
Adres
36-051 Górno ul. Centralna 27